Wszystko o naszych zawieszkach!

*Jakość zawieszek
Nasze zawieszki odznaczają się doskonałą jakością, zarówno formy wykonania, cięcia, jakości wydruku, kolorów, a także intensywnością aromatu. Każda zawieszka zawiera 2ml płynu zapachowego, co gwarantuje utrzymanie się jakości wyczuwalnego zapachu przez okres co najmniej 3-4 tygodni. Gwarantujemy 100% satysfakcji zakupionych produktów.

*Informacje o wydruku
Aby dodane do projektu zdjęcie, tło lub dowolna grafika było widoczne w całej okazałości, należy umieścić cały obszar, który ma się znaleźć na zawieszce przed czerwoną przerywana linią, która jest widoczna pod czarnym obramowaniem każdego dostępnego na naszej stronie motywu. Czerwona linia stanowi tzw. spad drukarski, czyli obszar druku / cięcia wychodzący poza krawędź ostatecznej wersji produktu. Spad gwarantuje, że obszar, na którym będzie widoczny skończony projekt będzie dochodził do czerwonej krawędzi po wycięciu arkusza. Szerokość spadu to max. 5mm.

*Zapachy

Nasze zawieszki zarówno odświeżają powietrze, jak i neutralizują nieprzyjemne zapachy we wnętrzu samochodu / pomieszczenia / szafy / garderoby itd.

Do wyboru ponad 20 różnych nut zapachowych, w tym specjalnie dla osób palących dostępna jest zawieszka pochłaniająca zapach dymu papierosowego.

Nasze zapachy:

– Zapach Bananowy
– Zapach Bergamot Anti Tabacoo (zawieszka o aromacie bergamotki, która zabija zapach papierosowy w aucie / pomieszczeniu)
– Zapach Brzoskwiniowy
– Zapach Classic Marco
– Zapach Cytrusowy (owoce cytrusowe)
– Zapach Drzewo Sandałowe
– Zapach Fresh Adorable
– Zapach Grejpfruit
– Zapach Guma Balonowa
– Zapach Jabłko & Cynamon (ciepły i zimowy, idealny chociażby na świąteczny prezent)
– Zapach Kawy
– Zapach Kwiatowy
– Zapach Zapach Lawendy
– Zapach Zapach Leśny
– Zapach Mango
– Zapach Miętowy
– Zapach Morska Bryza
– Zapach New Car
– Zapach Owoce Leśne
– Zapach Truskawkowy

Gwarantujemy kilkunastokrotnie dłuższe działanie i trwałość zapachu w porównaniu do standardowych odświeżaczy powietrza, a to wszystko dzięki większej zawartości aktywnych substancji. Ponadto nasze zawieszki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

*Wzory

– Szeroki wybór ponad 200 motywów / kształtów, które nawiązują m. in. do: przyrody, świata roślin i zwierząt (flory i fauny), motoryzacji, techniki. Do wyboru także klasyczne kształty.
Wszystkie dostępne motywy znajdują się w Zakładce ↠ Wzory / Motywy

– Dajemy Ci możliwość samodzielnego zaprojektowania lub wstawienia dowolnej grafiki / zdjęcia / tła / wzoru / napisu / logo i możliwość edytowania dowolną ilość razy do momentu zatwierdzenia projektu na naszej stronie ↠ www.swiatzawieszek.pl

*Opakowanie (do wyboru):

– szczelny woreczek wykonany z folii barierowej

  • opakowanie zbiorcze

Super Opcja BLISTER (ekologiczny kartonik z dowolnym nadrukiem)

– dodatkowo chroniący przed uszkodzeniem mechanicznym kartonik typu blister, do którego będą przymocowane zawieszki
– idealnie nada się jako prezent na każdą okazję
– możliwość umieszczenia LOGO jako reklama Twojej firmy
– możesz na nim umieścić dowolną informację / hasła reklamowe

W celu zapoznania się z pełnym asortymentem naszych produktów, a także w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi podanym w Zakładce ↠ Kontakt