Zawieszki zapachowe jako asortyment sklepu / myjni / warsztatu.

Nasze produkty doskonale sprawdzą się jako ciekawe uzupełnienie asortymentu każdego sklepu, myjni bądź innego, dowolnego miejsca.

Ponadto każda z naszych zawieszek może służyć jako wyjątkowy i ciekawy gadżet, dzięki któremu Twoja marka będzie rozpoznawana. Dlatego tak ważne jest dopasowanie zarówno, kształtu, motywu, grafiki jak i odpowiedniego charakterystycznego zapachu, który w pełni spełni Twoje oczekiwania i będzie charakterystyczny tylko dla Twojej działalności. Do wyboru ponad 20 unikatowych aromatów.

Przykładem może być zawieszka w kształcie grzebienia w salonie fryzjerskim, motyw odnoszący się do przyrody i świata zwierząt w sklepie zoologicznym, czy też imitująca kształt i zapach nowego fabrycznie auta w salonie samochodowym / zakładzie oferującym usługi mechaniczne / myjni samochodowej. A to wszystko dzięki szerokiej ofercie jaką oferujemy, jak chociażby dowolność wyboru charakterystycznego (z możliwością zaprojektowania zupełnie nowego unikatowego kształtu) motywu spośród ponad 200 dostępnych, który będzie idealnie dopasowany do idei i oferty jaką oferuje Twoja działalność.

Ogromną zaletą wśród ogromu możliwości jakie Tobie oferujemy jest to, że sam projektujesz i wybierasz zarówno grafikę, zapach, jak i kształt zawieszek. Jako tło możesz wstawić dowolne zdjęcie czy napis. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawieszki będą kojarzone tylko i wyłącznie z Twoją działalnością / firmą. Będą unikatowe, jedyne w swoim rodzaju. Właśnie dlatego nasze wyjątkowe produkty są idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy / zakładu.

Ponadto każdą z zaprojektowanych i zamówionych zawieszek możesz traktować jako typowy produkt sprzedawany w swoim zakładzie / sklepie lub dodawać zawieszki jako dodatek do zakupów. To na pewno poprawi samopoczucie i zostanie docenione przez Twoich klientów. 🙂

Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja i 100% zadowolenie z naszej usługi. 🙂

Twoja SATYSFAKCJA = nasz SUKCES 🙂